Dzień Dziecka w Małym Długoszu

Klasa 1a

1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci. Uczniowie klasy 1a SP udali się na Bulwary, by zjeść pyszne lody. Projektowali również własne koszuli. Projekty zostały nadrukowane na białe t-shirty. W ten sposób każdy ma swoją własną, niepowtarzalną koszulkę. Kreatywności nie było końca. Dzień Dziecka sprawił wszystkim wiele radości.

Katarzyna Wiśniewska

Klasa 1b

Z okazji Dnia Dziecka klasa 1b wybrała się na lody oraz do kina. Od samego rana zajadaliśmy się pysznymi lodami w wybranym ulubionym smakiem. Następnie udaliśmy się w ten piękny dzień do kina na seans “Mała Syrenka”. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Uczniowie z popcornem i napojem bardzo uważnie oglądali film. To był udany dzień. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie.

Kamila Kurdubska

Klasa 1c

Klasa 1c Dzień Dziecka spędziła aktywnie i intensywnie. Nie zabrakło zabaw, wspólnych rozmów, smakowitych przekąsek, brokatowych tatuaży i dzięki wspaniałej pogodzie – szaleństwa pod kurtynami wodnymi, a to wszystko na Przystani Wodnej na Zalewie Włocławskim. Od samego rana uczniowie miło spędzali czas na świeżym powietrzu, korzystali ze słońca i cieszyli się swoim towarzystwem 🙂 lepszego Dnia Dziecka nie można sobie wyobrazić!

Ewa Jackowska

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 2c

Skip to content