Zakończenie zajęć z cyklu “Mali odkrywcy”

W dniu 14.06.2023r. w Małym Długoszu odbyły się ostatnie oficjalne zajęcia w ramach kółka przyrodniczego „ Mali odkrywcy” pod kierunkiem p. Katarzyny Lewińskiej.

Uczniowie klas czwartych przez cały rok poznawali tajniki przyrody, dowiedzieli się jak o nią dbać i co mogą dla niej zrobić. Przypomnieli sobie także jak powinni dbać o siebie, aby żyć długo w dobrym zdrowiu. W ramach zajęć dzieci rozwiązywały krzyżówki i quizy przyrodnicze, grały w gry tematyczne, ale również ciężko pracowały rozwiązując testy. Nauczyły się one rozpoznawać drzewa liściaste i iglaste, a także stworzyły własne zielniki.

Przyroda to przedmiot, którym większość dzieci jest bardzo zainteresowana. Należy zatem poszerzać ich wiedzę oraz zachęcać do pogłębiania pasji odkrywania i doświadczania przyrody. Na koniec uczniowie otrzymali od Pani Kasi dyplomy i drobne upominki . To był wspaniale spędzony czas i na pewno ta wiedza nie pójdzie w las 😀 .

Katarzyna Lewińska

Skip to content