Nauczycielki z „Długosza” wśród laureatów konkursu Odkrywamy Talenty 2023

We wtorek, 13 czerwca 2023 r. o godz. 12.30 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji  Nauczycieli we Włocławku odbyła się Gala wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu Odkrywamy Talenty 2023.

Konkurs pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego miał na celu propagowanie nauczycielskich inicjatyw w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień uczniów oraz indywidualnego podejścia do ich rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestnictwo  w  Konkursie  polegało  na  przedstawieniu w formie multimedialnej prezentacji przeprowadzonych  zajęć,  zrealizowanych projektów  edukacyjnych,  kół  zainteresowań,  zajęć  lekcyjnych  lub  dodatkowych,  rozwijających uzdolnienia i zainteresowania dzieci/uczniów.

Wśród laureatów znalazły się nauczycielki Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku:

  • I miejsce w kategorii szkoły ponadpodstawowe zajęła p. Sławomira Lewandowska – bibliotekarka w naszej szkole.
  • III miejsce w kategorii przedszkola zajęła p. Katarzyna Hofman- nauczyciel edukacji przedszkolnej.

Gratulujemy!

Poniżej zamieszczamy prezentacje nagrodzonych nauczycielek.

Justyna Kozłowska

 

Skip to content