Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz.
Jeśli nie wie – wytłumacz.
Jeśli nie może pomóż”

Janusz Korczak

13 lipca 2023 r. w Zespole Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza odbyło się posiedzenie Komisji Egzaminacyjnej dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Do rozmowy przystąpili następujący nauczyciele: Urszula Bordyn, Justyna Paczkowska, Karolina Szortyka, Marcin Jaskólski, Jakub Zemlak, którzy w obecności członków komisji w składzie: przewodniczący – ks. Marcin Idzikowski, ks. Jacek Kędzierski, ks. Sebastian Tomczak, Jolanta Kolibowska, Aneta Gabryelczyk, Tomasz Pawlicki, Krzysztof Chrzanowski, zaprezentowali sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego i odpowiadali na pytania dotyczące wymagań określonych w § 7 ust. 2 rozporządzenia o awansie zawodowym.

Serdecznie gratulujemy zdobycia kolejnych stopni awansu zawodowego i życzymy samych sukcesów w pracy z naszymi podopiecznymi.

Justyna Paczkowska

Skip to content