Dzień Chłopaka w przedszkolu

Od najmłodszych lat wdrażamy dzieci, aby pamiętały o różnorodnych świętach a tym samym miały okazję do składania życzeń i okazywania sobie nawzajem  szacunku. Jednym z takich świąt jest Dzień chłopaka przypadający na dzień 30 września. To wspaniały moment na to, aby chłopcy i dziewczynki świetnie wspólnie się bawili, ale także docenili ten dzień tak samo, jak Dzień Kobiet.
“Dzień chłopaka” w  Katolickim Publicznym Przedszkolu “Pod Aniołem Stróżem”  wypełniony był różnorodnymi atrakcjami poprzez wspólną zabawę, symboliczne upominki i dyplomy oraz słodki poczęstunek. Dziewczynki swoim kolegom składały życzenia oraz zaśpiewały sto lat.
Dodatkowym akcentem tego dnia były wspólne wycieczki przedszkolaków. Grupy 4, 4/5 i 5-latki wybrały się na wycieczkę do Multikina na bajkę “Ella, Bella i Bingo” , która opowiadała o historii przyjaźni i zazdrości między przyjaciółmi. Natomiast grupy 6a i 6b-latki pojechały na wycieczkę edukacyjną do Zielonej Szkoły w Goreniu, a tam uczestniczyły w warsztatach przyrodniczo-ekologicznych, odwiedziły  mieszkańców “Mini zoo” oraz bawiły się na placu zabaw.
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta życzymy  wszystkiego  najlepszego, aby każdego dnia spotykało Was coś radosnego.

Katarzyna Hofman

Skip to content