Rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego

6 października 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w rodzinnym konkursie plastycznym pt.,, Mój Anioł Stróż’’. Celem konkursu było przedstawienie roli Anioła Stróża w życiu dziecka, kształtowanie postawy wiary w moc Anioła Stróża. Ukazywanie wzorców życia chrześcijańskiego, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki i techniki, poszerzanie wiedzy w zakresie różnych technik artystycznych. Istotne było, aby praca wykonana była wspólnie z dzieckiem a także oryginalność i pomysłowość. Dzięki temu konkursowi powstało wiele pięknych, kolorowych prac wykonanych z różnych materiałów plastycznych.

Oceny prac i wyłonienia miejsc w każdej grupie wiekowej dokonała p. Marta Antczak oraz pedagog specjalny p. Kinga Musialik wraz z  ks. wicedyrektorem Sebastianem Tomczakiem. Wybór zwycięzców był bardzo trudnym wyzwaniem dla naszego jury. Po długich obradach wyłoniono następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

3-latki:

I miejsce – Julia Nowak

II miejsceAntoni Orliński

III miejsce ex aequo – Nikodem Stasiński, Oliwia Borkowska

4-latki:

I miejsce Stanisław Pokorowski

II miejsce ex aequo – Jędrzej Potaczek, Nina Potaczek

III miejsce – Gabriela Skrzypińska

4-5-latki:

I miejsce – Michalina Rutkowska

II miejsce – Maja Alabrudzińska

III miejsce – Paweł Wojciechowski

5-latki:

I miejsceKarina Nowakowska

II miejsce ex aequo – Franciszek Orliński, Maksym Kruczyński

III miejsce ex aequo – Klara Pawłowska, Lena Maziarz

6-latki ,,A’’:

I miejsce – Gabriela Brzezińska

II miejsceOlga Rybowicz

III miejsce ex aequo – Marcelina Filipiak, Wiktor Kobus

6-latki ,,B’’:

I miejsce – Nina Sadowska

II miejsceMaria Rutkowska

III miejsce ex aequo – Michalina Jastrzębska, Maja Piaskowska

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzinom, dziękujemy bardzo za przygotowanie prac oraz kreatywności. Zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Jolanta Gitner
s. Rut Renata Zawadzka

Skip to content