Piłkarska Victoria młodych piłkarzy Długosza

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11. pażdziernika 2023 roku, młodzi piłkarze Długosza wywalczyli w finale miejskim I miejsce i tytuł Mistrzów Włocławka w Piłce Nożnej w kat. chłopców szkół podstawowych (rocznik 2011 i młodsi) oraz prawo reprezentowania miasta Włocławek w ćwierćfinale wojewódzkim.

W finale pierwszy mecz nasi reprezentanci zremisowali z SP 12 (0:0), a następny wygrali z SP 18 (4:2). Zawody przeprowadzono na boisku Orlik przy ZS nr. 11, a ich organizatorem był Włocławski Szkolny Związek Sportowy.

Zespół Szkół Katolickich reprezentowali: Aleksander Śmigiel 5 a, Stanisław Lamecki 5 a, Jakub Maciejewski 5 a, Patryk Kędzierski 6 a, Karol Ozdoba 6 a, Julian Wojciechowski 6 a, Samuel Morawski 6 b, Szymon Kotwicki 7 b, Maciej Szaradowski 7 b.

Serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonych mistrzów!!!

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

Skip to content