Dzień Elegancji w przedszkolu

13 października 2023r. z okazji Międzynarodowego Dnia Noszenia Garnituru w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” obchodziliśmy Dzień Elegancji.  W tym dniu każdy przedszkolak przyszedł do placówki w niecodziennym ubraniu. Stylizacje, które zaprezentowały dzieci wyglądały tak elegancko, iż zwracały uwagę każdego pracownika naszej placówki. Dziewczynki pokazały się nie tylko w przepięknych sukniach, lecz równie wyszukanych dodatkach takich jak np. kapelusze, torebki, korale, rękawiczki czy buciki na obcasie. Zaś nasi mali panowie, postawili w swoim przebraniu na różnorodne garnitury z równie dorodnymi dodatkami. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, począwszy od sesji zdjęciowych, zabaw tanecznych czy konkursów, w których, w każdej grupie został wyłoniony chłopiec i dziewczynka z najlepszym przebraniem. Wspólna zabawa w eleganckich strojach przyniosła przedszkolakom mnóstwo radości i pozytywnej energii.

Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom za pomysłowość w przygotowaniu kreacji dzieci. Dzięki Państwa zaangażowaniu i okazywanej pomocy możemy zapewniać naszym wychowankom niezliczoną ilość atrakcji w ciągu całego roku szkolnego. Niezmiernie doceniamy tą współpracę  i cieszymy się, że darzą nas Państwo swoim zaufaniem.

Sandra Jagielska

Skip to content