Piłkarskie Ćwierćfinały Wojewódzkie

Z wielką satysfakcją informuję, że w dniu 19 października 2023 roku młodzi piłkarze Długosza wywalczyli II miejsce w Ćwierćfinale Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej w kat. chłopców szkół podstawowych rocznik 2011 i młodsi.

W pełnym emocji i zwrotów akcji ćwierćfinale pierwszy mecz długoszacy zremisowali z reprezentantami Golubia – Dobrzynia (2:2) w drugim wygrali z drużyną z Rypina (2:1), a w trzecim ulegli swoim rówieśnikami z Brodnicy (1:3). Zawody odbyły się na boisku OSiR w Brodnicy, a ich organizatorem był Szkolny Związek Sportowy Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku z pełnym zaangażowaniem reprezentowali: Aleksander Śmigiel 5 a, Stanisław Lamecki 5 a, Jakub Maciejewski 5 a, Patryk Kędzierski 6 a, Karol Ozdoba 6 a, Szymon Kotwicki 7 b, Maciej Szaradowski 7 b.

Wielkie gratulacje!

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

Skip to content