Pasowanie na przedszkolaka

7 listopada 2023 roku w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z grupy “Iskierki” zostały pełnoprawnymi przedszkolakami. Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć rodziców naszych maluchów. To właśnie przed tak wspaniałą publicznością, dzieci wystąpiły po raz pierwszy. W swoim programie artystycznym “Iskierki” recytowały wierszyki, a także śpiewały i tańczyły do znanych piosenek. Występ naszych najmłodszych pociech został nagrodzony gromkimi brawami. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna. Uroczystego pasowania na przedszkolaka dokonał ks. wicedyrektor Sebastian Tomczak. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Dopełnieniem tego pięknego dnia był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z grupy “Iskierki”.

Pragnę gorąco podziękować rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tego ważnego dnia. Dzieciom z grupy “Iskierki ” życzę cudownych i niezapomnianych chwil w przedszkolu. Witajcie na naszym przedszkolnym pokładzie.

Idalia Więckowska

Skip to content