Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24.11.2023 r. uczniowie klas 5 – 8 Szkoły Podstawowej w Dużym Długoszu obchodzili zorganizowany przez Samorząd Uczniowski SP “Dzień Pluszowego Misia”. Pluszowy miś jest przecież nadal najpopularniejszą “przytulanką”.

W tym dniu wszyscy uczniowie, którzy przynieśli ze sobą swojego pluszaka, mogli skorzystać z dyspensy noszenia danego dnia mundurka szkolnego, lub z możliwości podniesienia oceny o jeden stopień z odpowiedzi ustnej. Wybór należał do zainteresowanych. Był to jeden z tych dni, podczas których nawet Ci starsi z nas mogli westchnąć i przypomnieć sobie czasy beztroski z czasów dzieciństwa, kiedy to nasze pluszaki były naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

Pozdrawiamy

Maria Krzywiec – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego SP oraz

Dawid Pacholski – opiekun Samorządu Uczniowskiego SP

 

Skip to content