Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

,,Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”

 

Nie od dziś wiadomo, że miś jest najukochańszą zabawką wszystkich dzieci. Jest miły w dotyku, można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Pomimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dlatego też 27 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach “Światowego Dnia Pluszowego Misia” .

Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi ulubieńcami – misiami, a całe spotkanie rozpoczęło się od wizyty ogromnego pluszowego Misia, który zaprosił wszystkich do wspólnej tanecznej zabawy. Przedszkolaki wraz z Misiem bawiły się przy wielu misiowych piosenkach m.in. “Mały miś”, “Gummy Bear”, “Pluszowe niedźwiadki”, “Jadą misie’’. Następnie dzieci brały udział w konkursach i zabawach, a zwieńczeniem zajęć było zjedzenie pysznych misiowych ciasteczek. Na zakończenie dzieci przyznały jednogłośnie, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka.

Natalia Maziarz

Skip to content