Mikołajkowe wyjście do Parku Trampolin klasy 6a

01.12 br. klasa 6a SP wraz z wychowawczynią, Panią Małgorzatą Jaworską-Pomirską oraz z mamą jednego z uczniów – Panią Sylwią Wojciechowską, wybrała się do Parku Trampolin.

Wyjście pierwotnie zaplanowane było na 6 grudnia, jednak w tym czasie nasza szkoła będzie przeżywała piękny czas zadumy, związany z wizytą w naszej kaplicy Świętego Obrazu Matki Boskiej. Ten czas przeznaczymy na chwile modlitwy i refleksji, dlatego postanowiliśmy mikołajkowe wyjście nieco przyspieszyć, co okazało się świetnym pomysłem.

Mieliśmy okazję spędzić niesamowite chwile. Sport i rozrywka to idealne połączenie dla tych, którzy chcą troszkę odpocząć od codziennych trosk, czy nadmiaru nauki. ,,Dobre’’ szaleństwo nie jest wcale takie ,,złe’’.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

 

 

Skip to content