Spotkanie z pieskami

4 grudnia 2023 roku nasze przedszkole odwiedził pan Mariusz Świercz ze swoimi podopiecznymi: przepięknymi pudlami z hodowli From Fluffy Lullaby. Hodowca i opiekun opowiedział dzieciom o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się wiele ważnych informacji np. jak opiekować się zwierzętami, jak zachować się w sytuacji zagrożenia ze strony zwierząt. Pudle to wyjątkowa rasa psów, bardzo delikatna i wymagająca ogromnej troski i pielęgnacji. Dzieci były zachwycone, emocji i radości było wiele. Przedszkolaki mogły same podejść do psów, pogłaskać je i nakarmić. W podziękowaniu za przyjazd do nas pudli w listopadzie została zorganizowana zbiórka jedzenia i różnych zabawek specjalnie dla psów. Właściciel pudli przekazał całą zbiórkę do Fundacji Mondo Cane. Z całego serca dziękuję Wam kochani za zbiórkę, a Panu Mariuszowi za przyjęcie naszego zaproszenia. Pamiętajmy: dobro zawsze wraca.

s. Renata Zawadzka

Skip to content