Rozstrzygnięcie konkursu na “Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”

14 grudnia 2023 r. w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród za udział w rodzinnym konkursie na “Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Przedszkolaki oraz ich rodzice wykazali się kreatywnością oraz starannością w wykonaniu swoich prac. W tym roku przygotowana ozdoba miała zawierać motyw włocławskiego fajansu. Choć zadanie nie było łatwe, na konkurs przyniesiono wiele bombek, aniołków, kartek i stroików zawierających charakterystyczne biało-kobaltowe wzory kwiatów.

Jury w składzie: ksiądz wicedyrektor Sebastian Tomczak, pani wicedyrektor Bożena Sobierajska oraz p. Róża Dziewulska wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Marysia Daszczyńska (grupa 6-latki A)

II miejsce – Melania Rzadkowolska (grupa 6-latki A)

III miejsce – Stanisław Pokorowski (grupa 4-latki)

Wyróżnienia otrzymali:

Eryk Pirogowski – Gaspar (grupa 3-latki)

Jędrzej Potaczek (grupa 4-latki)

Maja Alabrudzińska (grupa 4-5-latki)

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w innych artystycznych konkursach.

Pragniemy nadmienić, że wszystkie prace konkursowe wystawione zostały na kiermaszu świątecznym, z którego dochód przekazany zostanie na wsparcie Domu Dziecka im. ks. Wojciecha Owczarka, mieszczącego się przy ul. Leśnej we Włocławku.

Marta Antczak

Skip to content