Bezpieczeństwo, ład i porządek publiczny im niestraszne

W dniu 14 grudnia 2023 roku pod opieką nauczyciela Krzysztofa Łodygowskiego uczniowie naszego liceum: Aleksandra Skowron III A, Ignacy Dembowski III A, Witold Przewozikowski III A, Maja Banasiak II B oraz Julia Świątkowska II B uczestniczyli w  I etapie  XII  Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pt. „Bezpieczny i przyjazny region” , który odbył się w gmachu III LO im. Marii Konopnickiej we Włocławku.

Za organizację I etapu (rejonowego – szkoły ponadpodstawowe) dla miasta Włocławek, powiatu włocławskiego oraz powiatu radziejowskiego odpowiedzialna jest włocławska Straż Miejska. Uczestnicy przedmiotowego przedsięwzięcia w głównej mierze powinni wykazać się wiedzą z zakresu ogólnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego, ale również powinni posiadać wiedzę dotyczącą lokalnych norm prawnych.

Czekamy na pomyślne wiadomości dotyczące wyników naszych długoszańskich reprezentantów!

Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content