Mamy kota na punkcie mleka

„Mamy kota na punkcie mleka” to projekt finansowany z Funduszu Promocji Mleka realizowany przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Głównym celem projektu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku mleka i produktów mlecznych pochodzących z Polski.
Program „Mamy kota na punkcie mleka” jest skierowany do dzieci w wieku wczesnoszkolnym w wieku 6-9 lat i ma na celu pomoc w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych. Uczniowie klas 1-3 w naszej szkole mają okazję wziąć udział w programie w tym roku szkolnym. Dzięki niemu przekonają się, dlaczego warto pić mleko i jeść przetwory mleczne. Zdobędą wiedzę o unikalnej wartości odżywczej mleka oraz jego roli. Działamy profilaktycznie i promujemy zdrowy styl życia od najmłodszych lat.

Klaudia Majewska-Rybacka
Skip to content