Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Papież Franciszek w oczach dzieci”- Podziękowanie

Uczniowie skupieni w kole plastycznym wykonali prace konkursowe o tematyce „Papież Franciszek w oczach dzieci”. Organizatorem Konkursu była Fundacja „PRO ARTE CHRISTIANA”.

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Papież Franciszek w oczach dzieci” był adresowany do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych klasy 1-4. Celem Konkursu była popularyzacja postaci Papieża Franciszka wśród przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych oraz motywowanie do pracy twórczej, rozwijanie wyobraźni artystycznej i zainteresowań w zakresie sztuk plastycznych. Honorowy Patronat nad Konkursem objęli: J.E. Arcybiskup Stanisław Gądecki – Metropolita Poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski; J.E. Biskup Damian Bryl – Biskup Kaliski.

Uczniowie, którzy aktywnie zaangażowali się w konkurs i wykonali prace plastyczne otrzymali od organizatora Konkursu podziękowania. Gratulujemy: Franciszkowi Pawłowskiemu z kl. 2b, Esterze Kruczyńskiej z kl. 3a, Juli Jakubowskiej i Alicji Żak z kl. 2c  oraz Julii Szczęsnej z klasy 4c.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Bożena Sobierajska – opiekun artystyczny

 

Skip to content