Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności 2023

W ubiegłym tygodniu w piątek 15 grudnia 2023 roku piątka naszych licealistów : Aleksandra Skowron III A, Maja Banasiak II B, Iga Kobuszewska II B, Julia Świątkowska II B oraz Ignacy Dembowski III A uczestniczyli w etapie okręgowym (wojewódzkim) VIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który odbył się w Zespole Szkół nr. 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu z inicjatywy edukacyjnej Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Kujawsko – Pomorskim Kuratorem Oświaty pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.

W zmaganiach uczestniczyło 39 uczestników z całego województwa, którzy zakwalifikowali się z I etapu. Gratulacje za sam awans do finału wojewódzkiego. Szczególne podziękowanie dla p. Dariusza Goldewicza za okazaną pomoc.

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content