Prace plastyczne uczniów Długosza docenione przez POLSA

Polska Agencja Kosmiczna po raz kolejny zaprosiła uczniów szkół podstawowych z całej Polski do twórczej zabawy. Konkurs współtworzyli  i wspierali partnerzy : ESERO Polska oraz Hevelianum. Uczniowie Długosza również podzielili się swoją pasją do odkrywania tajemnic Wszechświata.

Pod kierunkiem Pani Bożeny Sobierajskiej długoszacy wykonali prace plastyczne, które opowiadały o ich kosmicznych wakacyjnych przygodach, nawiązywały także do 550. rocznicy urodzin wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Udział naszych uczniów został doceniony w kategorii Najaktywniejsza szkoła. Uczniowie biorący udział w konkursie zostali docenieni  i obdarowani pakietami pamiątek od POLSA oraz otrzymali dyplom. Udział uczniów wpisał się bez wątpienia w obchody 550. Rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

Gratuluję uczniom wspaniałego plastycznego (kosmicznego) sukcesu!

Bożena Sobierajska – opiekun artystyczny

Skip to content