Mali kolędnicy

Czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku to w tradycji polskiej czas kolędowania. Kultywując staropolską tradycję grupa kolędników z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” przeszła ulicami miasta. Prowadziła ich Gwiazda Betlejemska oraz śpiew kolęd.

Z uśmiechem na ustach i szczerymi życzeniami, niosąc radosną nowinę o Narodzeniu Jezusa, kolędnicy odwiedzili dyrektora Teatru Impresaryjnego p. Monikę Budzeniusz, dyrektora Caritasu ks. Jacka Kędzierskiego, zastępcę dyrektora Browaru B. ds. Interaktywnego Centrum Fajansu p. Piotra Wawrowskiego, pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i włocławskiej delegatury Kuratorium Oświaty, Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy oraz starszych kolegów w szkole.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w nastroju bożonarodzeniowym i noworocznym.

Paulina Makowska

Skip to content