Wyróżnienie Kariny z grupy „Obłoczki” w konkursie ogólnopolskim

Miło nam poinformować, że Karina Nowakowska z grupy 5-latki „Obłoczki” została wyróżniona w  Ogólnopolskim  konkursie  plastyczno –technicznym „Eko Skrzat – nasz świąteczny przyjaciel” organizowanym przez Przedszkole nr 86 przy Zespole Szkół nr 12 w Lublinie.

Przedmiotem konkursu było  wykonanie pracy plastyczno- konstrukcyjnej  przedstawiającej skrzata świątecznego z wykorzystaniem surowców wtórnych oraz różnego rodzaju materiałów.

Konkurs miał na celu rozwijanie zdolności artystycznych dzieci, rozbudzenie kreatywności i twórczości dzieci , promowanie treści z zakresu edukacji przyrodniczej oraz propagowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych.

Gratulujemy naszej wychowance wyróżnienia i zachęcamy do udziału w różnorodnych konkursach wszystkie przedszkolaki.

Katarzyna Hofman

Skip to content