Klasa 1aSP w Księgarni Diecezjalnej

W dniu 5 lutego 2024 roku klasa 1a SP wraz z panią pedagog Andżeliką Uzarczyk oraz panią wychowawczynią Klaudią Majewską-Rybacką udała się do Księgarni Diecezjalnej, która mieści się niedaleko naszej szkoły. Podczas wizyty dzieci zapoznały się z pracą księgarni i zawodem księgarza, zapoznały się z bogatą ofertą księgarni oraz wieloma ciekawostkami wydawniczymi. Następnie przyszedł czas na zakupy, które były również okazją do ćwiczenia obliczeń pieniężnych. Musimy przyznać, że nasi pierwszoklasiści radzą sobie z tym doskonale. Mamy nadzieję, że odwiedziny w księgarni będą zachętą dla dzieci do czytania książek oraz do kolejnych odwiedzin w tym miejscu z rodzicami. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały miłe upominki oraz obrazki Matki Boskiej Częstochowskiej, którą już od jutra będziemy gościć w naszej szkole.
Klaudia Majewska-Rybacka
Skip to content