Bal karnawałowy w przedszkolu

5 lutego 2024 roku w Katolickim Publicznym Przedszkolu “Pod Aniołem Stróżem” odbył się niesamowity bal karnawałowy dla przedszkolaków w klimacie “fluo party”.

FLUO PARTY to niezwykła i fascynująca odmiana zabawy, w której światło UV stanowi kluczowy element. Miniony bal był niepowtarzalną okazją, aby mali imprezowicze mogli wprost zaświecić w ciemności. Ten dzień w naszym przedszkolu zdominowały efekty świetlne oraz neonowe, mieniące się kolory. Na uwagę zasługują również fantastyczne dodatki, które wybrały dzieci w postaci wszelkiego rodzaju świecących opasek, okularów, nakryć głowy, peruk czy zmywalnych tatuaży. Nie zabrakło również świetnej muzyki i dużej ilości tańca. Na zakończenie imprezy z każdej grupy został wybrany król i królowa balu, którzy wyróżniali się zarówno strojem jak i wzorową zabawą.

Tego dnia przedszkolaki przeniosły się z przedszkolnej świetlicy do miejsca jak z innego świata, który oczarował ich swoją paletą barw i świateł. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć naszym wychowankom tak ogromną dawkę pozytywnej energii i zabawy, która pozostanie w ich pamięci z pewnością na bardzo długi czas.

Sandra Jagielska

Skip to content