Z wizytą u seniorów

W dniu 07.02.2024r. Wolontariusze: Katarzyna Matusiak, Bartłomiej Burakowski, Michalina Piotrowska, Julian Wojciechowski, Aleksandra Wędrowska, Gabriela Wiśniewska, Karolina Mazurek i  Oliwia Fydryszewska, skupieni w Szkolnym Kole Wolontariatu „Mały Książę”, wraz z panią Bożeną Sobierajską odwiedzili  Seniorów w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nowomiejskiej 19 we Włocławku. Dzień ten był okazją do złożenia życzeń seniorom  z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz wręczenia słodkich upominków, które zostały zebrane podczas akcji charytatywnej „Czekolada dla Seniora”.

Podczas spotkania uczniowie Katarzyna Matusiak, Michalina Piotrowska i Julian Wojciechowski uświetnili spotkanie koncertem dla seniorów. Wykonali m.in. utwory „Ada to nie wypada”, „Już taki jestem zimny drań” czy „Już nie zapomnisz mnie”. Spotkanie z seniorami było wyjątkową lekcją nauki szacunku wobec ludzi starszych oraz uczenia empatii w stosunku do drugiego człowieka. To niezapomniane chwile, które dostarczyły radosnych i niezapomnianych przeżyć. Niesienie radości drugiemu człowiekowi jest największą wartością, o której nie możemy zapominać. Spotkanie to na długo zapisze się w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzin i wszystkim seniorom życzymy pełni zdrowia i szczęścia!

Pragniemy podziękować długoszakom, którzy jak zawsze z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję charytatywną „Czekolada dla Seniora”.

Bożena Sobierajska

Skip to content