Słoneczka na wycieczce w parku rozrywki MANDORIA

18 marca 2024 roku grupa „Słoneczka” z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” pod opieką: p. Sandry Jagielskiej, p. Kingi Musialik, p. Katarzyny Pietruszki, p. Pauliny Makowskiej i s. Renaty Zawadzkiej wybrała się  do tematycznego parku rozrywki Mandoria w Rzgowie.

To miejsce, gdzie atrakcje i wystylizowane otoczenie uzupełniają się wzajemnie, tworząc doskonałą przestrzeń do zabawy, pogłębiania więzi i spędzenia czasu w prawdziwie zwariowany sposób. Wszystkie znajdujące się w parku karuzele czy roller-coastery stanowią część tętniącego życiem renesansowego miasta – Miasta Przygód. Dzięki temu Mandoria bawi niezależnie od wieku i za każdym razem oferuje nowe wrażenia. Ten obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym karuzele, zjeżdżalnie, łódki na wodzie, statek piracki, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę.

Mandoria z pewnością jest miejscem niezwykłym, które zagwarantowało nam wspaniałą zabawę oraz masę niesamowitych wrażeń.

Paulina Makowska

Skip to content