Offer Your Heart Share Your Smile

W dniach 14 marca oraz 4 kwietnia 2024 r. w ramach projektu Offer Your Heart Share Your Smile uczniowie Dużego Długosza odwiedzili kolegów i koleżanki Małego Długosza. Projekt mówi o lepszym samopoczuciu, uśmiechaniu się i szczęściu. Bartłomiej, Michalina, Adrianna i Teresa przeczytali małym Długoszakom przepiękną książkę zatytułowaną „Kto przytuli Misia Tulisia?” Główny bohater opowiadania poszukuje osób i przedmiotów, do których mógłby się przytulić. Na swojej drodze spotyka kamień, drzewo, owce, ogon królika. Po wielu nieudanych próbach Miś Tuliś ląduje w ramionach swojej mamy.

Wspaniale zilustrowana, ciekawa i śmieszna książka, która mówi o tym, że czasem szukamy czegoś, co dosłownie stoi tuż obok.

Bardzo sympatyczne spotkania małych i dużych Długoszaków zakończono miłymi i poprawiającymi nastrój przytulaniami.

Kinga Musialik

 

Skip to content