Festiwal Dziecięcych Talentów w Wąbrzeźnie

5 kwietnia 2024 roku w Wąbrzeskim Domu Kultury po raz piaty odbył się Festiwal Dziecięcych Talentów „Wąbrzeski MISZ-MASZ”. Celem konkursu było doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowały: Lilianna Błaszczyk i Helena Błaszkiewicz. Prezentacja swoich umiejętności wokalnych przed publicznością i profesjonalnym jury to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla tak młodych wykonawców, ale nasze dziewczynki z uśmiechem na twarzy pokonały stres i dumnie pokazywały swoje talenty.

Wąbrzeski festiwal – to oprócz zdrowej rywalizacji – dobra i konstruktywna zabawa. Jak zawsze przy tego rodzaju wydarzeniach nieoceniona okazuje się pomoc rodziców, którzy dzielnie kibicowali małym artystkom. Mimo, iż konkurencja była duża, Lilka za solowe wykonanie piosenki w kategorii dzieci 6-7 letnich otrzymała II miejsce, natomiast Helenka została wyróżniona.

Dziękujemy dziewczynkom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content