Piłkarska Victoria – Puchar Tymbarku 2024

W dniu 26.04.2024 roku na boisku przy Hali Mistrzów we Włocławku odbyły się eliminacje powiatowe w ramach XXIV edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W eliminacjach tych w kategorii U12M wzięła udział drużyna „Długosz” Włocławek.

Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji ostatecznie nasz zespół zajął I miejsce w swojej kategorii oraz uzyskał awans do Finału Wojewódzkiego w Świeciu. Naszą drużynę reprezentowali: Stanisław Lamecki 5a, Jakub Maciejewski 5a, Alex Abrahamyan 5b, Szymon Bołoz 5b, Filip Derucki 5b, Aleksander Dyko 5b, Oskar Ignasz 5b, Bartosz Markowski 5b, Dawid Mokbil 5b, Alan Rybowicz 5b.

Gratulacje dla chłopaków, a także życzenia dalszych sukcesów w finale wojewódzkim oraz szczególne podziękowanie za doping dla obecnych na turnieju rodziców i dziadków.

Puchar Tymbarku to obecnie największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie. Jest organizowany od 24 lat przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content