Sukces uczennic w Konkursie Tanecznym “Roztańczona Jedenastka”

Dnia 26.04.2024 r. uczennice “małego” Długosza zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w rywalizacji, która odbyła się w Zespole Szkół nr 11 we Włocławku. Do I edycji Konkursu Tanecznego “Roztańczona Jedenastka” przystąpiły dwa zespoły przygotowane przez p. Martę Wójciak.

W skład pierwszej grupy wchodziły uczennice z klasy 3a: Michalina Kluga, Estera Kruczyńska i Dobrawa Orankiewicz. Zatańczyły do utworu “Szkolna sympatia” zespołu My 3. Drugi zespół reprezentowały uczennice z klasy 4a: Anna Balcerak, Julia Chmielewska, Maria Chodoła, Natalia Dołecka, Aleksandra Golda, Antonina Jagodzińska, Helena Kaczorowska, Martyna Kmieć, Zuzanna Michalak, Gabriela Młynarczyk, Maja Podufalska, Zofia Ritter i Helena Zielińska. Wykonały układ do piosenki “Zmartwychwstały” zespołu TGD.

Oba zespoły startowały w III kategorii wiekowej dla uczniów klas 3-4 szkoły podstawowej. To była trudna rywalizacja, zwłaszcza że pozostałe grupy prezentowały wysoki poziom umiejętności tanecznych. Mimo tego dziewczynki dały z siebie wszystko, aby jak najlepiej wypaść. W efekcie oba zespoły otrzymały zasłużone wyróżnienie. To wspaniałe osiągnięcie i powód do dumy zarówno dla uczestniczek, jak i dla naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym uczennicom dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Marta Wójciak

Skip to content