Letni Turniej Szachowy dla uczniów szkoły podstawowej Długosza

W dniu 25 maja 2024 r. w budynku szkoły przy ulicy Łęgskiej odbył się Letni Turniej Szachowy dla uczniów szkoły podstawowej. 29 uczniów stanęło w szranki (chęć udziału zgłosiło co najmniej 70). Turniejowi towarzyszyły ogromne emocje, począwszy od podekscytowania, przez niepewność i nadzieję. Były łzy smutku i radości, emocje udzieliły się również rodzicom, którzy z wielkim zaangażowaniem dopingowali swoje pociechy. Drożdżówki z Piekarni Wiedeńskiej pozwoliły zaspokoić głód (niekoniecznie zwycięstwa). Wspaniała atmosfera i świetna zabawa towarzyszyły wszystkim do końca turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Wiktor Kusowski 
2. Władysław Socha-Jakubowski 
3. Aleksander Kuliński 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje.

Rutkowski Przemysław

Skip to content