Zajęcia sportowe w grupie Aniołki

12 czerwca 2024 r. w grupie Aniołki odbyły się zajęcia sportowe, które poprowadził p. Tomasz Szablewski, tata Julki, który jest nauczycielem wychowania fizycznego. Na szczęście pogoda dopisała i spotkanie odbyło się na boisku szkolnym.

Celem spotkania było promowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie umiejętności fizycznych, aktywności na świeżym powietrzu oraz kształtowanie umiejętności społecznych.

Podczas zajęć nauczyciel w ciekawy sposób poprowadził zabawy ruchowe oparte na rywalizacji, orientacji w schemacie ciała, rozróżnianiu kolorów z wykorzystaniem kolorowych  talerzyków treningowych. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromną  radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Dziękujemy p. Tomaszowi za miłe i interesujące spotkanie.

Justyna Paczkowska

Skip to content