Wychowankowie internatu na lodowisku

W związku z nadchodzącą przerwą świąteczno-noworoczną wpadliśmy na pomysł  aby wykorzystać zimową aurę i wybrać się  na lodowisko.

Dnia 15.12.2016r. przez godzinę zegarową  grupa dziewcząt  wraz z panią Mileną Witkowską rozwijała swoje umiejętności sportowe i zdobywała sprawność fizyczną na lodowisku. Niektóre z wychowanek dopiero rozpoczynały naukę jazdy na łyżwach, inne bardzo sprawnie pokonywały okrążenia po tafli lodowiska. Mimo niskiej temperatury i zimowej aury humory dopisywały wszystkim, jak widać na załączonych zdjęciach . Dzięki dużemu zaangażowaniu i determinacji , wszystkim udało się zaczerpnąć przyjemność z jazdy na łyżwach. Aktywnie spędzony czas wśród koleżanek spowodował, iż młodzież w pełni zadowolenia i satysfakcji wróciła do Internatu. Wszystkim bardzo się podobało i już planowane jest kolejne wyjście,

                                                                                                                                        mgr Milena Witkowska

Skip to content