Przedszkolaki na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Dnia 28 grudnia 2016 r. w parafii św. Stanisława BM we Włocławku odbył się V JUBILEUSZOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK .

Na czas przebiegu Przeglądu swojego błogosławieństwa wszystkim organizatorom i uczestnikom udzielił Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Wiesław Alojzy Mering. Gospodarzem konkursu był  Ksiądz Prałat Sławomir Deręgowski proboszcz parafii p.w. św. Stanisława BM, zaś organizatorami alumni Patryk Pietrasiak oraz Damian Kurzawski.

Nasze przedszkole reprezentowała Antonina Smółkowska śpiewając kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i pastorałkę “Gore Gwiazda Jezusowi”, a także Gabriela Trojanowska, która wykonała utwory: „Świeć gwiazdeczko” oraz „ Anioł pasterzom mówił”.

Wszyscy uczestnicy pięknie śpiewali kolędy i pastorałki, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój, a po występach otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Serdecznie dziękujemy organizatorom  za zaproszenie i miłe wrażenia artystyczne.

Skip to content