Cztery indeksy Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej dla uczniów „Długosza”

W piątek, 31 marca 2017 r., na Wydziale Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej odbył się finał konkursu „Bieg po indeks”. Miło nam poinformować, iż z blisko 250 zakwalifikowanych do finału uczniów (ponad 3000 uczestników) z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego czterej nasi uczniowie: Witold BazelaMateusz WojciechowskiMichał Piątkowski oraz Dominik Mistera uzyskali tytuł laureata, co wiąże się jednocześnie z otrzymaniem indeksu Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. W konkursie łącznie przyznano 33 tytuły laureata.

W rankingu szkół Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza zajął trzecie miejsce za Gdańskim Liceum Autonomicznym (wg rankingu „Perspektyw” –  53. miejsce w kraju) oraz X LO im. Gdyńskich Nauczycieli Boh. II WŚ (247. miejsce w kraju w rankingu „Perspektyw”).

Szczególne gratulacje dla Witolda Bazeli za zajęcie trzeciego miejsca, co wiąże się z otrzymaniem nagrody indywidualnej oraz specjalnej nagrody dla szkoły.

Gratulujemy uczestnikom oraz przede wszystkim naszym laureatom pierwszych sukcesów na drodze naukowej.

Paweł Gmys

Skip to content