„Kreatywne przedszkolaki” – podsumowanie kwietniowych zajęć koła plastycznego.

W kwietniu na naszych zajęciach było świątecznie i wiosennie. Przed świętami wielkanocnymi wykonaliśmy kolorowe pisanki wyklejane skrawkami kolorowego papieru, plasteliną i piórkami oraz wielkanocne kurczaczki z kulek żółtej krepiny.

Na kolejnych zajęciach przedszkolaki zapoznane zostały z techniką stemplowania. Wykonały kwietniowe drzewo z użyciem farb plakatowych i różnorodnych „stempelków” – gąbek, patyczków higienicznych, pogniecionych gazet itp.

Na ostatnich zajęciach, w nawiązaniu do przypadającego 24 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich dzieci wykonały zakładki do książek z sympatycznymi sowami.

Zachęcam do obejrzenia wszystkich prac naszych przedszkolaków.

Marta Antczak

Skip to content