Wyróżnienie dla długoszaków z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa

Z satysfakcją informuję, że zgodnie z planem działania Prezydenta Miasta Włocławek – Szefa Obrony Cywilnej, w oparciu o Regulamin Miejskiego Konkursu Plakatowego – Miejska Komisja Konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu plastycznego na plakat nt. „Obrona Cywilna wokół nas”. Edycja 2017 odbywa się pod hasłem: „Sygnały alarmowe – znam i wiem,jak się zachować”.

Spośród 112 prac nadesłanych na konkurs, zgłoszonych przez dyrektorów 15 szkół, komisja postanowiła przyznać równorzędne wyróżnienia dla uczniów za prace w poszczególnych kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

Szkoły gimnazjalne:
Laile Jasińska z IIIb gim. w Zespole Szkół Katolickich

Szkoły ponadgimnazjalne:
Monika Tymburska z IIC LO w Zespole Szkół Katolickich.

Wyróżnione prace zostały przesłane do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego i wezmą udział w finale konkursu wojewódzkiego. Gratulacje !!!

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content