Talenty błyszczące podczas konkursu “Talencik”

19 maja 2017r. już po raz ósmy, tym razem w Starej Remizie, odbył się Konkurs Talentów „Talencik” dla uczniów szkół gimnazjalnych z Włocławka i okolicznych miejscowości. Konkurs ten cieszy się ogromną popularnością, dlatego i ta edycja zgromadziła wielu utalentowanych uczniów w dziedzinie śpiewu, tańca i innych uzdolnień, jakie posiadają młodzi ludzie.

Naszą szkołę reprezentowali gimnazjaliści w następujących kategoriach:

taniec: Weronika Morawska IIIa, Marceli Michorzewski IIIa, Wiktoria Więckowska IIIa, Michał Wujec IIIa, Dominika Strzelecka IIa, Grzegorz Możdżyński IIa

śpiew: Michalina Dryjańska IIa, Gabriela Borkiewicz Ib

inne umiejętności(kuglarstwo): Adam Woźniak Id

Wróciliśmy z medalami oraz pucharami. Tancerze, przygotowani przez p. Milenę Kujawę, zajęli I miejsce zaś Adam Woźniak zajął II miejsce,a jego opiekunem była p. Paulina Iwańska. Nasze utalentowane dziewczyny, mimo że nie mają pucharu w kategorii śpiew, i tak były niesamowite!

Paulina Iwańska, Milena Kujawa

Skip to content