Noc Filmowa w szkole

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów. Noc z 19 na 20 maja była dla uczniów gimnazjum wyjątkowa.

Gimnazjaliści spotkali się, by wziąć udział w nocy filmowej. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 19:00 w piątek, a dobiegło końca o 6:00 nad ranem w sobotę. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie odbyłoby się to bez naszych kochanych opiekunów: p. Sandry Iwańskiej, p. Konrada Trokowskiego i ks. Marcina Lewandowskiego, którym dziękujemy. Trzeba również bardzo mocno podziękować Dyrekcji za zgodę na tę noc. Jednak głównym celem spotkania było po prostu wspólne obejrzenie filmów. Nie zabrakło oczywiście pogawędek, zabaw i dyskusji.

Noc filmowa była świetną okazją do integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.

Paulina Iwańska

Skip to content