Happy Holidays – półkolonie językowe z Długoszem!

29 maja 2017r. Zespół Szkół Katolickich został po raz kolejny beneficjentem Fundacji Anwil dla Włocławka. W ramach grantu “Wakacje bez granic” Zespół Szkół Katolickich zorganizuje dwa turnusy pięciodniowych półkolonii językowych pod nazwą HAPPY HOLIDAYS.

Przewidziano wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych, jednak głównym celem projektu jest prowadzenie warsztatów w językach obcych, dostosowanych do wieku uczestników. Zaplanowano ćwiczenia językowe oraz wiele gier i zabaw dydaktycznych. Nie zabraknie również nowoczesnych technologii – iPadów i programowania z wykorzystaniem klocków Lego.

Najważniejsze jednak będzie oderwanie młodych ludzi od telewizorów czy monitorów komputerów i aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu – oddajemy do dyspozycji małych włocławian świetnie wyposażone zaplecze sportowe szkoły. W programie są również: eksperymenty chemiczne, wyjście do leśniczówki, kręgielni, kina, parku linowego i innych ciekawych miejsc. Nad uczestnikami projektu opiekę sprawować będą nauczyciele Długosza.

Projekt naszej szkoły powstał pod kierunkiem p. Anny Waśkiewicz, p. Moniki Kwiatkowskiej i p. Aleksandry Ujazdowskiej. Zapraszamy młodych włocławian na półkolonie z Długoszem! Czeka na Was mnóstwo atrakcji!

A. Ujazdowska, M. Kwiatkowska, A. Waśkiewicz

Skip to content