Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA

Dnia 2 czerwca dwoje licealistów z naszej szkoły, którzy wcześniej dostali się do etapu okręgowego Olimpiady z Przedsiębiorczości, pojechało do Warszawy, aby powalczyć o Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej YoungMBA. Jest to dokument potwierdzający wysoką dojrzałość biznesową oraz opanowanie zagadnień z ekonomii i zarządzania w stopniu umożliwiającym ich wykorzystanie w praktyce. Test organizowany jest przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych i składa się z dwóch części, w których uczniowie mają do rozwiązania test, ocenę prawdziwości twierdzeń, zadania matematyczne, a także rozwiązanie case studies. Całość odbyła się w Szkole Głównej Handlowej i trwała łącznie 4 godziny. Na miejsce bezpiecznie i w radosnej atmosferze zawiózł ich pan Dariusz Goldewicz. Wyniki będą znane w drugiej połowie lipca, dlatego trzymamy kciuki za naszych uczniów! 

Julia Perlikowska oraz Joanna Karwowska
Skip to content