Kulinarne talenty w internacie

Jednym z punktów harmonogramu internatu jest czas wolny zorganizowany. 

Wychowawcy w różny sposób starają się go zagospodarować. Czasami jest  to wyjście do kina, muzeum, spacer , zajęcia sportowe. Podczas takich spotkań często ujawniają się talenty naszych podopiecznych . Na szczególne wyróżnienie zasługuje wychowanka internatu Ewelina Kowalska , która podczas zajęć kulinarnych wykazuje się wyjątkowymi umiejętnościami i znajomością przepisów.

Tym razem wspólnie przygotowaliśmy pizzę. Po całym internacie rozchodził się wspaniały zapach przypraw , ziół i oczywiście domowej pizzy , która była bardzo smaczna i aromatyczna.

Przed nami kolejne wyzwania kulinarne i nowe bogactwo smaków , które wspólnie przygotujemy w internacie.

Paulina Kaszuba
wychowawca internatu

Skip to content