Naturalnie i kulturalnie, czyli parę słów o wycieczce do Łodzi

W dniu 7 czerwca klasy IIA, IIC liceum oraz klasa IIIb gimnazjum wraz z opiekunami: p. Angeliką Szumińską, p.Anną Waśkiewicz i p. Agatą Jankowską-Pakulską, wyjechały na wycieczkę do Łodzi. Głównym celem było obejrzenie spektaklu “Skrzypek na dachu” w Teatrze Muzycznym. Wcześniej młodzież odwiedziła ZOO i Ogród Botaniczny w celu zapoznania się z ginącymi gatunkami zwierząt oraz rodzimą florą.

Wieczorny spektakl był bardzo przyjemnym zwieńczeniem wyjazdu. Wiele osób po raz pierwszy było na sztuce w teatrze muzycznym, więc było to dla nich nowe, ciekawe doświadczenie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć sztukę o sile tradycji, jeszcze większej sile miłości, relacji z Bogiem i losie człowieka – wędrowca. Momenty humoru przeplatały się z chwilami wzruszenia. Wszystkim spektakl bardzo się podobał. Trochę zmęczeni, ale niewątpliwie zadowoleni, powróciliśmy do Włocławka.

Agata Jankowska-Pakulska

Skip to content