Pożegnanie sześciolatków

20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie  sześciolatków – pierwszych absolwentów  Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”.

Pożegnanie, to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i dla wszystkich pań z przedszkola.  Starszaki, jak przystało na absolwentów przedszkola, w odświętnych strojach, powagą w głosie, recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. W słowach wierszy podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie.

Dyrektor Ks Jacek Kędzierski  w słowach swego przemówienia wyraził  między innymi wyrazy swej wdzięczności Rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki.

Serdecznie żegnała dzieci Wicedyrektor Katolickiego Przedszkola” Pod Aniołem Stróżem” pani Joanna Trawińska oraz wychowawcy, życząc swoim wychowankom powodzenia, wielu sukcesów  w szkole oraz bezpieczeństwa podczas wakacji. Nie brakowało wesołego śmiechu dzieci oraz łez wzruszenia!

Uroczystość zakończyła się rozdaniem dyplomów, medali oraz prezentów.

Swoją wdzięczność wyrazili również Rodzice, kierując wzruszające słowa do Księdza Dyrektora, Pani Wicedyrektor, wychowawców, całej kadry pedagogicznej oraz wszystkich pracowników obsługi.

Mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać chwile spędzone z nami, a wrażenia doznane w naszym przedszkolu zostaną z nimi na resztę życia.

Paulina Makowska

Skip to content