Indywidualne Biegi Przełajowe 2017

W piątek 6 października 2017r. na terenach leśnych przy ZSS we Włocławku uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum Długosza uczestniczyli w kolejnej edycji biegów przełajowych w ramach Mistrzostw Włocławka w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2017.

Największy sukces odnieśliśmy w kategorii dziewcząt liceum. I miejsce i tytuł Mistrzyni Włocławka wywalczyła Klaudia Kazimierska z klasy I A LO, IV miejsce zajęła Klaudia Jankowska z klasy II C LO, a V miejsce zajęła Wiktoria Haziak z klasy I C LO. Wszystkie wywalczyły prawo reprezentowania miasta Włocławek w Finale Wojewódzkim w Bydgoszczy.

Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów sportowych !!!

Zespół Szkół Katolickich reprezentowali:

Dziewczyny i chłopcy ze szkoły podstawowej:

Aleksandra Bylicka, Zuzanna Ryczkowska, Konrad Felińczak, Maksym Kaniewski, Remigiusz Morawski,Iga Kaczmarek,Iga Kobuszewska,Zuzanna Nowakowska, Aleksander Kwiatkowski, Michał Nagler, Zuzanna Górczyńska,  Zuzanna Kucharska ,Natalia Wędrowska , Krzysztof Babis , Oliwier Młynarczyk, Inga Gutral, Zuzanna Krzywiec , Kamil Kordyla, Hubert Olszewski, Igor Król.

Dziewczyny z gimnazjum:

Maria Grzędzicka, Maria Cieślewicz, Oliwia Warszawiak,  Joanna Reclaf, Martyna Porębska.

Dziewczyny liceum:

Klaudia Kazimierska, Patrycja Zaroślińska, Aleksandra Grzesikowska, Oliwia Tunicka, Klaudia Jankowska, Rozalia Ćwiklińska, Wiktoria Haziak, Kinga Lewandowska, Weronika Morawska, Emilia Wysocka, Aleksandra Łącka, Natalia Ręklewska, Magdalena Baryza.

Chłopcy gimnazjum:

Bławat Augustyn, Hubert Giers, Patryk Nowak, Marcel Łuczak, Michał Porębski , Mateusz Ochociński, Kotas Bartłomiej.

Opiekunowie: Józef Nowak, Krzysztof Łodygowski

red. KŁ

 

 

 

 

 

Skip to content