Wyjście integracyjne wychowanków internatu

Dnia 05.10.2017 r. wychowankowie internatu wybrali się do kina na seans filmowy. Celem wyjścia było wspólne zintegrowanie się wszystkich mieszkańców internatu. Niby prozaiczne wyjście do kina, a nawiązało w nas wspólnotę, która jest niezbędna w budowaniu rodzinnej atmosfery. Jest to niezwykle ważne w codziennym funkcjonowaniu.

Podczas wspólnego spaceru bliżej poznaliśmy siebie, a szczególnie swoje zainteresowania. Wymieniliśmy się wrażeniami na temat obejrzanego filmu oraz pomysłami na kolejne wyjścia. Każdy mógł wyrazić swoje zdanie oraz podzielić się swoimi poglądami. Wspólnie ustaliliśmy, iż regularnie będziemy korzystać z dóbr kulturalnych w naszym mieście. Mimo jesiennej aury uśmiechy na naszych twarzach były oznaką miło spędzonego popołudnia. W pełni zrelaksowani, odprężeni oraz w przyjaznej i pogodnej atmosferze wróciliśmy do naszego Internatu.

Warto zaznaczyć, że nasze wspólne wyjście okazało się sukcesem, ponieważ nasi najmłodsi wychowankowie jeszcze bardziej utożsamili się ze społecznością Internatu.

mgr Paulina Kaszuba

Skip to content