Aleksandra Romatowska wyśpiewała I miejsce.

W dniu 04.11.2017 r. w Hali Sportowej w Baruchowie po raz drugi odbył się Festiwal Piosenki Jesiennej skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym z powiatu włocławskiego.

Celem imprezy było popularyzowanie aktywności muzycznej, promocja uzdolnionych dzieci, okazja do rozwijania talentów od najmłodszych lat oraz możliwość wystąpienia przed publicznością na prawdziwej scenie muzycznej.

Dzieci, swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum swoich umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Dzięki temu przez cały czas trwania przesłuchań panowała sympatyczna, ciepła i miła atmosfera wśród wszystkich osób zgromadzonych na festiwalu.

Katolickie Publiczne Przedszkole ”Pod Aniołem Stróżem” reprezentowała Aleksandra Romatowska z grupy 6- latków. Mimo, iż konkurencja była duża, poziom umiejętności wokalnych wysoki, Ola za solowe wykonanie piosenki „Jesień pędzlem malowała” zdobyła I miejsce.

Dziękujemy Oli, naszej Małej Artystce za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content