Konkurs “Z kamerą wśród Piastów” – głosujmy

„Z kamerą wśród Piastów”  to konkurs, który organizuje Urząd Marszałkowski . Celem konkursu jest promocja obiektów i miejsc związanych ze Szlakiem Piastowskim.

Warto przypomnieć, że Szlak Piastowski jest zlokalizowany na obszarze dwóch województw – wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.  Jest  jednym z najstarszych szlaków kulturowych w Polsce, a jego przebieg łączy najważniejsze obiekty i zabytki naszej historii związanej z początkami państwa polskiego. W województwie kujawsko-pomorskim obiekty Szlaku Piastowskiego znajdziemy w: Biskupinie, Gąsawie i Marcinkowie Górnym, Wenecji, Żninie, Mogilnie, Strzelnie, Pakości, Inowrocławiu, Kruszwicy, Radziejowie, Płowcach, Brześciu Kujawskim, Włocławku, Kowalu, a także w Gniewkowie i Kościelcu Kujawskim.

W konkursie tym uczestniczą nasze dwie uczennice – Naumowicz Zofia i Milczarek Matylda z klasy 7a. Zachęcamy do „polubienia” ich filmiku. 

Swoje głosy w postaci „Łapek w górę” oddawać można do 28 listopada do godz. 13:00.

LINK DO FILMU

Anna Baranowska

Skip to content