Dzień Patrona – koncert „Długoszacy dla Długosza”

1 grudnia obchodziliśmy 602. rocznicę urodzin ks. Jana Długosza. Z tej okazji uczniowie Długosza uczcili pamięć swojego Patrona inscenizacją, wykonaną przez klasę 5b SP, przybliżającą nam tę postać. Następnie mieliśmy pokaz megatalentów wokalno-instrumentalnych podczas koncertu „Długoszacy dla Długosza”. Wystąpili: Marta Bielawska, Emilia Łukaszczyk, Joanna Jaworska, Klaudia Bielecka, Karolina Ostrowska, a na pianinie  zagrał Maestro Konrad Weber. Mogliśmy również podziwiać  niesamowite prace plastyczne autorstwa Kasi Jankowskiej, które ozdobiły mury naszej szkoły.

Bardzo dziękuję za pomoc w realizacji projektu – wszystkim artystom, p. Jolancie Nowak, p. Iwonie Grzelczak, p. Krzysztofowi Jabłońskiemu i chłopakom z ekipy technicznej.

Piotr Chodoła

Skip to content