XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Dnia 9 stycznia 2018r. o godzinie 10.00 uczniowie liceum z ZSK  przystąpili do rozwiązywania testu XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W tym roku chęć zmierzenia się z wiedzą z zakresu ekologii i ochrony środowiska zadeklarowało 19 osób. Byli to uczniowie klas: IA, IB, IC oraz IIC. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy, biorąc pod uwagę, że w większości są uczniami klas pierwszych LO. Niestety, nikt nie zakwalifikował się do następnego etapu. Najlepsze wyniki i pierwsze miejsce, ex aequo, uzyskało troje uczniów z klasy IC: Weronika Raniszewska, Filip Józwiak oraz Adam Piętowski, drugie miejsce –  Michał Wujec – uczeń klasy IA, trzecie miejsce – Kacper Antosik – uczeń klasy IA oraz Eryk Naraziński uczeń klasy IIC. Uczniom gratuluję wysokich not i mam nadzieję, że w przyszłym roku, bogatsi w jeszcze większą wiedzę, ponownie przystąpią do olimpiady i pokonają skutecznie nie tylko etap szkolny lecz również pozostałe.

Agata Jankowska

Skip to content